Erich (Arik) Brauer *
(Wien 1929 geb.) Durch den Hut, signiert unten rechts: Brauer, Aquatinta-Radierung, Auflagenr. HC VII/XXX, Bütten, ca. 21 x 25,5 cm, Blatt ca. 36,5 x 39,5 cm, verglast, gerahmt
Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko
20.12.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 190,-
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Erich (Arik) Brauer *
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 20.12.2018 - 15:00 |
Prohlídka: | 14.12. - 20.12.2018 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 450,- -
Vyvolávací cena:
EUR 420,- -
Vyvolávací cena:
EUR 340,-