Altschliffbrillantohrschrauben zus. ca. 1,60 ct
Gold 585, Platin kombiniert, Mittelsteine zus. ca. 0,80 ct,6,5 g, Umarbeitungøg6
11.12.2018 - 10:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at +43 512 570 447 |
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 11.12.2018 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Innsbruck |
Prohlídka: | online |