Hanns Kobinger *
(Linz 1892-1974 Gramastetten) Jury, signiert: Hanns Kobinger, datiert: (19)23, bezeichnet, Holzschnitt auf Japanpapier, Passepartout-Ausschnitt ca. 13,5 x 26,5 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
20.11.2018 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 140,-
Hanns Kobinger *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 20.11.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 320,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,-