Hans Fronius *
(Sarajewo 1903-1988 Wien) ohne Titel, Lithographie signiert Hans Fronius, ca. 53 x 40 cm.
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
26.11.2018 - 10:00
- Dosažená cena: **
EUR 85,-
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Hans Fronius *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 26.11.2018 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 17.11. - 26.11.2018 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 8.000,- -
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 7.000,- -
Odhadní cena:
EUR 500,- do EUR 700,-