Karl Ludwig Prinz
(Wien 1875-1944) Blick auf Alessio, Mischtechnik auf Papier, signiert Karl Ludwig Prinz, betitelt, 35,5 x 46,5 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
26.11.2018 - 10:00
- Vyvolávací cena:
Karl Ludwig Prinz
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 26.11.2018 - 10:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 17.11. - 26.11.2018 |