Napoleon I., Kaiser von Frankreich, Bronzemedaille zur Taufe des Königs von Rom 1811
beidseitig im Relief, bezeichnet: Bapteme du Roi de Rome, Andrieu fecit
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
27.11.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 27.11.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Položky z jiných aukcí
- Tafelbesteck
- Brillant Saphir Allianzring
- Künstler um 1900