Joan Miro *
(Montroig 1893-1983 Palma de Mallorca) Aus der Serie "Maravillas con variaciones acrósticas en el jardin de Miró", im Stein signiert Miro, Lithografie in Farbe, Blattgröße ca. 50 x 36 cm, Wechselrahmen
Expert: Christian Wiesinger
16.08.2017 - 15:25
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
Joan Miro *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 16.08.2017 - 15:25 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 6.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: