GOTTFRIED, JOHANN LUDWIG: HISTORISCHE CHRONICA, 1674
Historische Chronica Oder Beschreibung der fürnehmsten Geschichten, so sich von Anfang der Welt, biss auff das Jahr Christi 1619. zugetragen. Frankfurt nad Mohanem: Merian, 1674 Rozsah: folio; I-VI-1185-26 + 31 tabulí Literatura: Graesse III (122) Stav: V 19. století byla kniha převázána do renesančních tlačených desek a opatřena koženým hřbetem, v minulosti restaurována textová část, chybí titulní list, tab. I-XIV, XVI-XXVI
24.11.2018 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |