Vitrína v barokním stylu
dřevo, kořenicová dýha, vydutý tvar, ve spodní části zdobeno intarzií kytice, jednokřídlá vitrína s vydutým sklem, zlacené pilastry a římsy, západní Evropa, poč. 20. století, 188 x 75 x 41 cm, lehce poškozené dýhy, nepůvodní zlacení (Zí)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 26.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Vitrína v barokním stylu
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |