Čís. položky 709

Biedermeierový sekretář

dřevo, ořechová dýha, částečně černě mořeno, čtyři jehlancové nohy, ve spodní části tři zásuvky, nad nimi výklopná psací deska, uvnitř ve spodní části tři zásuvky vedle sebe, uprostřed tajná zásuvka, nad nimi výklenky a vrchní zásuvka, zdobeno malbou tuší s architektonickými motivy, odnímatelný válcový nástavec s tajnou zásuvkou, po stranách sekretáře černě mořené pilastry se zlacenými hlavicemi, dva původní klíče, Čechy, kolem 1830, 191 x 98 x 43 cm, zachovalý původní stav, nepatrně poškozené dýhy, nepůvodní zlacení (Zí)

24.11.2018 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 160.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 110.000,-

Biedermeierový sekretář

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.