Eck Adam (1604 - 1664) a dílna
Milostný obraz Panny Marie Pasovské s pohledem na poutní komplex v Pasově, dřevěná reliéfní intarzie, 23 x 19 cm, adjustováno v dobovém tmavě mořeném rámu s reliéfní intarzií květin o rozměrech 41 x 37,5 cm, Na zadní straně latinský přípis, že reliéf byl darován Vavřinci Scipiovi (Laurentius Knitte (1611 - 1691), opatovi cisterciáckého kláštera v Oseku, zhotoveno kolem roku 1650, podélná prasklina, rám lehce poškozen neaktivním červotočem (Zí)
Přiložen posudek prof. Jana Royta
Prohlášeno kulturní památkou
24.11.2018 - 14:00
CZK 350.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 220.000,-
Prohlášeno kulturní památkou
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |