Secesní koflík s miskou
tenký porcelán, pestře malovaný motiv chrysantém, osmiboká miska, osmiboký projmutý koflík, Rozenburg, Haag, zelená tištěná značka, číslo dekoru 194, sign. TVR, poč. 20. století, výška 5,5 cm, průměr misky 11 cm (Zí)
24.11.2018 - 14:00
CZK 32.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Secesní koflík s miskou
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |