Velký figurální nástolec
porcelán, tři díly, čtvercová základna na čtyřech volutových nohách, zdobeno pestrými plastickými kvítky, podstavec ve tvaru kmenu s kavalírem a zahradnicí s jablky v zástěře, na vrchu oválná prořezávaná mísa se dvěma uchy, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, čísla modelů 605 a 2772, 2. pol. 19. století, celková výška 55 cm, lehce poškozeno - plastické lístky a zelené listy pod mísou (Zí)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 38.000,-
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 38.000,-
Velký figurální nástolec
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |