Pár váz s víky
fajáns, smetanová glazura, fazetovaný baňatý tvar, pestře podglazurně malované rozviliny, kartuše s kobaltem malovaným motivem galantního páru v krajině, víko s plastikou lvíčka, Delft, dílna U páva, kobaltem malovaná značka, 1. pol. 19. století, výška 27 cm, lehce restaurováno (Zí)
24.11.2018 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Pár váz s víky
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |