Omáčník
stříbro 800/1000, miska se dvěma uchy, volným víčkem a podmiskou, tepaný dekor v empírovem stylu, v. 1.038,80 g, vídeňský punc 1872 - 1922, značeno Schwarz&Steiner a RS (Ši)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 12.000,-
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Omáčník
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |