Zadražil Stanislav (Malešov u Kutné Hory 1931 - 2003 Český Krumlov)
Touha IV, signováno Zadražil St., nedatováno (1999), patinovaný bronz, výška 33 cm, mramorový podstavec (Šm)
Literatura: Stanislav Zadražil: sochy, České Budějovice 2006, str. 26 a 58
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 20.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 19.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |