Svatý Petr a Pavel
dřevo, řezané, pestře polychromované a zlacené, střední Evropa, 19. století, celková výška 29,5 cm, lehce poškozená polychromie (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 13.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-
Svatý Petr a Pavel
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |