Svatý Augustýn
dřevo, řezané, nepůvodní bílý nátěr, Čechy, 30. - 40. léta 18. století, výška 118,5 cm, výška berly 123 cm (Zí)
Prohlášeno kulturní památkou
Provenience: zámecká kaple sv. Norberta, Zduchovice u Příbrami
24.11.2018 - 14:00
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 65.000,-
Svatý Augustýn
Prohlášeno kulturní památkou
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |