Lamr Aleš (Olomouc 1943)
Konvolut 5 kreseb; Červená židle, signováno a datováno vpravo nahoře A. Lamr 70, barevný fix/papír, 32 x 25 cm, lehce poškozeno; Velký kompot, signováno a datováno nahoře A. Lamr 85, barevný fix/papír, 5,5 x 17 cm; Miss WC, signováno a datováno vlevo dole Lamr 70, tužka a tuš/papír, 32 x 25 cm; Bez názvu, nesignováno, tuš/papír, 32 x 25 cm; Bez názvu, nesignováno, barevný fix/papír, 32 x 25 cm (Šm)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 12.000,-
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Lamr Aleš (Olomouc 1943)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |