Komárek Vladimír (Hořensko u Semil 1928 - 2002 Semily)
Konvolut 5 grafických listů; Dopis, signováno a datováno dole uprostřed tužkou V. Komárek 66, vlevo dole číslováno tužkou 24/50, suchá jehla/papír, 42 x 28 cm; Stůl a lebka, signováno a datováno dole uprostřed tužkou V. Komárek 65, vlevo dole číslováno tužkou 39/50, suchá jehla/papír, 24,5 x 38 cm; Tři fotografie, signováno a datováno dole uprostřed tužkou V. Komárek 90, vlevo dle číslováno tužkou 3/100, suchá jehla/papír, 34,5 x 47,5 cm; Malovaní holubi, signováno dole uprostřed tužkou V. Komárek, vlevo dole číslováno tužkou 46/50, suchá jehla/papír, 28 x 38 cm; Harfenista II, signováno dole uprostřed tužkou V. Komárek, vlevo dole číslováno tužkou 17/50, suchá jehla/papír, 32 x 43 cm (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |