Lhoták Kamil (Praha 1912 - 1990 Praha)
Madeleine, signováno a datováno vpravo dole Kamil Lhoták 1956, tuš a akvarel/papír, 14,5 x 10,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |