Lhoták Kamil (Praha 1912 - 1990 Praha)
Žena v kabátě, signováno a datováno vpravo dole Kamil Lhoták 1970, tuš/papír, 22,5 x 18,5 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Deutsche Schule, 18. Jahrhundert
- .Briefstück/gestempelt/* - Schwaneberger Album Ausgabe 1936 besser vertreten Dt. Reich und Österreich 1. Rep mit Städte,
- ** - Österr. Nr. 140 P (Probedruck