Kotík Jan (Turnov 1916 - 2002 Berlín)
Bez názvu, signováno a datováno J. Kotík XI. 81, kombinovaná technika/papír, 64,5 x 49,5 cm, kazetový rám (Šm)
Reprodukováno: Jan Kotík (1916-2002), Praha 2011, str. 429, čís. soupisu 2022
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 15.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |