Muzika František (Praha 1900 - 1974 Praha)
Ptačí figura, signováno a datováno vpravo dole tužkou F. Muzika 46, vlevo dole číslováno tužkou 48/150, dřevoryt/papír, 15 x 21 cm (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |