Gross František (Nová Paka 1909 - 1985 Praha)
Slavnost v laguně, signováno a datováno vpravo dole tužkou F. Gross 74, vlevo dole číslováno tužkou 24/70, barevná litografie/papír, 31 x 56 cm (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |