Šimon Tavík František (Železnice 1877 - 1942 Praha)
Konvolut dvou listů; Studie ženského aktu, signováno T. F. Šimon, tužka/papír, 28 x 16 cm (výřez pasparty), pasparta; Studie sedícího dívčího aktu, oboustranná kresba, obě strany signovány T. F. Šimon, tužka/papír, 24 x 33 cm (výřez pasparty), poškozené okraje, pasparta (Šm)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 3.000,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |