Rubens Peter Paul - napodobitel z konce 19. století
Čtyři řeky ráje, nečitelně signováno vpravo dole tužkou, akvarel/papír, 36,5 x 50 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, poškozený rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 12.000,-
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |