Šimon Tavík František (Železnice 1877 - 1942 Praha)
Singhalky, signováno vpravo dole tužkou T. F. Šimon, vlevo dole značeno autorským razítkem a číslováno 38., barevný dřevoryt/papír, 30 x 20,5 cm, sklo, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |