Český malíř 19. století
Pohled na zámek Hrubý Rohozec, nesignováno, akvarel/papír, 22 x 38,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Český malíř 19. století
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |