Postl Karel (Bechyně 1769 - 1818 Praha)
Pohled na Frýdlant, značeno ve štočku vpravo dole Postl fecit, vydala Artaria Wien (pozdější edice), kolorovaný lept/papír, 34,5 x 44,5 cm, zahnědlý papír, lehce poškozeno, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |