Zingg Andrian (St. gallen 1734 - 1816 Lipsko)
Pohled na Karlovy Vary, označeno vlevo dole Zing, lept a akvatinta/papír, 28 x 39 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |