Huttary Josef (Český Dub 1842 - 1890 Praha)
Černohorka, signováno a datováno vlevo dole J. Huttary 1880, olej/plátno fixované na překližce, 110 x 89,5 cm (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |