Reisz Herman (1865 - 1920)
Povoz tažený voly, signováno vpravo dole H. Reisz, olej/plátno, 26 x 31,5 cm, poškozený rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Reisz Herman (1865 - 1920)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |