Český malíř kolem 1900
Skála u vody, nesignováno, olej/karton, 19 x 24 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Český malíř kolem 1900
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Carl Auböck, Paar Buchstützen, Modellnummer: 3847, Wien, um 1955
- Anton Benno Zottmayr
- 8 lose Spessartine zus. 10,10 ct
- Poststück - Spanien 1941/43 11 Flugpostbriefe