Puhonny Victor (Praha 1838 - 1909 Baden-Baden)
Podzimní krajina, signováno vpravo dole V. Puhonny, olej/plátno, 64 x 46 cm, lehce poškozený rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 16.000,-
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |
Položky z jiných aukcí
- Brillantanhänger zus. ca. 0,90 ct
- Figaromusterhalskette
- Design Opal Brillant Anhänger