Geyer Georg (1823 - 1912)
Procházka lesem, signováno a datováno vlevo dole G. Geyer 882, olej/plátno, 53 x 42 cm, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Geyer Georg (1823 - 1912)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |