Hofbauer Carl (1818 - 1856)
Poustevník, signováno a datováno dole uprostřed C. Hofbauer 847, olej/plátno, 53 x 41 cm, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Hofbauer Carl (1818 - 1856)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |