Pravděpodobně rakouský malíř kolem 1850
Alpská krajina s bystřinou, signováno a datováno vlevo dole R. Hartwig 1848, olej/plátno, 72 x 62,5 cm, poškozený rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 26.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |