Rosa da Tivoli - následovník
Pastýřská rodina, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 32,5 x 46,5 cm, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Rosa da Tivoli - následovník
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |