Hájek Miloslav (Praha 1927 - 2010)
Bez názvu, signováno a datováno vlevo dole M. Hájek 63, olej/sololit, 52 x 62,5 cm, lišta (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |