Trampota Vratislav (Praha 1921 - 1979 Hradec Králové)
Sedící dívčí akt, signováno a datováno vlevo dole V. Trampota 70, olej/plátno, 89,5 x 40 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |