Hudeček František (Němčice u Holešova 1909 - 1990 Praha)
Krajina s větrným mlýnem, signováno a datováno vlevo dole Fr. Hudeček 39, olej/plátno fixované na kartonu, 39,5 x 56,5 cm, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 300.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 220.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |