Feikl Stanislav (Dolní Sytová 1883 - 1933 Praha)
Dívčí akt, signováno, popsáno a datováno vlevo dole St. Feikl Vánoce 1925, olej/karton, 37 x 19,5 cm, lehce poškozená malba, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |