Šlár Josef (Žiželice 1908)
Vinice v Troji, signováno vlevo dole Šlár J., olej/plátno, 35,5 x 49,5 cm, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Šlár Josef (Žiželice 1908)
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |