Jakesch Jindřich (1867 - 1909)
Motiv z Dalmácie, signováno vlevo dole H. Jakesch, olej/plátno, 30,5 x 45,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |