Středoevropský malíř 1. poloviny 20. století
Zátiší se sumcem, nesignováno, olej/překližka, 41 x 61 cm, lehce poškozený rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 22.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |