Schadt Karel (Příbram 1888 - 1955)
Muchomůrky, signováno vpravo dole K. Schadt, olej/karton, 40 x 50 cm, lehce poškozený rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |
Položky z jiných aukcí
- 2 Achtkantdiamant Ohrringe zus. ca. 0,30 ct
- Roco H0, 43820 E-Lok der ÖBB,
- Montblanc Meisterstück Hommage à Wolfgang Amadeus Mozart
- PKW "KIA Ceed SW 1.6 CRDi SCR ISG Silber",