Kasparides Eduard (Křenov 1858 - 1926 Gleinchenberg)
Krajina při západu slunce, signováno vpravo dole E. Kasparides, olej/plátno (není napnuté na napínacím rámu), 19,5 x 29,5 cm, lehce poškozeno (Šm)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 11.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |