Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) "Papageno", unten signiert Ernst Fuchs, Faksimile in Farbe, Darstellungsgröße 30 x 21 cm, Passepartoutausschnitt 34 x 28 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
16.08.2017 - 15:56
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 16.08.2017 - 15:56 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | online |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 18.000,- do EUR 30.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.400,-