Maler um 1900
"Rotwildjagd", Öl auf Leinwand, 55 x 68 cm, gerahmt, Rahmen und Leinwand mit Mängel
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
28.11.2018 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-
Maler um 1900
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 28.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2018 |